BIOTURCA OIL GATOR BAKTERİYEL ABSORBAN
Pin It

Fabrikanızda,tesisinizde,kurumunuzda veya toprağınızda petrol türevi bir akıntı,bir döküntü mü var?Nasıl temizlenecek,nasıl bertaraf edeceğiz diye mi düşünüyorsunuz?Temizlerken çalışanlarım zarar görür mü,yanma,parlama,patlama tehlikelerini ne yapacağım diye mi düşünüyorsunuz?Artık bunları dert etmenize hiç gerek yok.Çünkü, Bioturca Oil Gator petrol atıklarını ve dip çamurunu yok etmek için benzersiz bir çözüm!

Bioturca Oil Gator %100 doğal,canlılara zararsız,zehirsiz,yanıcı olmayan,patlama riskini ortadan kaldıran,ekonomik ve güvenilir bir absorbandır.

Oil Gator bakterileri pamuk bitkisi çekirdeğinden elde edilir ve kendi yağını imha etmek üzere bünyesinde barındırdığı bu doğal bakteriler çevre sorunlarını çözmek için kullanılır.Doğa,petrol ve türevlerini 45 ile 90 yıl arasında yok edebilirken,Bioturca Oil Gator bu atıkları 90 ile 240 gün gibi çok kısa bir sürede yok etmektedir ve atıklarla buluştuğu andan itibaren ağırlığının 6 katına kadar atık absorbe ederek ve çevrenin zarar görmesini engellemektedir.

Gator ürünleri Amerikan Tarım Bakanlığı'na bağlı AARC(Alternatif Tarım Araştırma ve Ticarileştirme Kurumu) ortaklığıyla üretilmektedir.

Bioturca Oil Gator ve diğer Bioturca ürünlerini daha yakından tanımak,ücretsiz saha veya masaüstü demosu ile başarısını görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.